Про компанію

Система лінійного водовідведення Камп Україна


Наша компанія займається виробництвом систем лінійного водовідведення.

Основним напрямом діяльності є виробництво систем лінійного водовідведення. А також фітингів для каналізації та опалення. І вентиляційні виходи для приватного будівництва. Наша продукція розроблена та ґрунтується на європейському досвіді виробництва. І відповідає всім вимогам. Системи лінійного водовідведення компампанії Камп прослужать вам довгі роки. А функціональність дозволить вам заощадити гроші та час. Так як ми робимо легкі пластикові системи, які легко перевозити та монтувати.


Чому ми вирішили зайнятися виробництвом системи лінійного водовідведення?


Ми почали виробляти лінійне водовідведення, оскільки на ринку України відсутні пропозиції, які будуть доступні за ціною середньостатистичного мешканця. Основною масою продукції доступною покупцеві є продукція, привезена із закордону. Ціна на них не може бути актуальною, через витрати на доставку та мито. Вітчизняні виробники пішли іншим шляхом і скопіювали продукцію, яка застаріла на 10 років, на момент виходу на Український ринок, і не може бути доступною за ціною, оскільки на виробництво витрачається дуже багато ресурсів. Саме з цих причин ми випускаємо нашу продукцію і позиціонуємо її як продукт для приватного будівництва.


Ґрати до системи лінійного водовідведення


Як ми виготовляємо системи лінійного водовідведення.


Для виробництва водовідвідних жолобів ми використовуємо технологію під назвою «лиття під тиском». Ця технологія використовується всіма європейськими виробниками поверхневого водовідведення. З її допомогою продукція виходить відмінної якості і практично без шлюбу. Кожен лоток проходить через руки оператора і оглядається на наявність шлюбу. Відбраковані одразу відправляються на повторну переробку. Сталеві ґрати виробляються шляхом холодного штампування. Тут все також проходить через руки оператора, але шлюб тут становить менше 0.1% на 10000 грат.


Таким чином, ми виробляємо відмінні системи лінійного водовідведення, і фітінг під каналізацію та опалення та ще й за доступною ціною.


Розгляньмо, які товари ми пропонуємо.


Пластикові лотки

Дренажні грати

уловлювачі піску

системи зашиті від бруду

дощеприймачі

Акскесуари для лінійного водовідведення.

СВП системи вирівнювання плитки.

Кріплення під каналізаційні труби, та під труби опалення.

Вентиляційні виходи для плоскої та косої покрівлі.

Все вищеперелічене завжди є у нас на складі, і завжди готове вирушити до Вас. Також у нас на сторінці працює інтернет магазин, в ньому можна вибрати потрібний вам товар і зробити замовлення, не витрачаючи свій час.


Сподіваємося, що наші системи лінійного водовідведення вам допоможуть впоратися із зайвою водою, і допоможуть зберегти ваші гроші.